Medio

Výherci soutěže o volný vstup na školení Medio Akademie „Profesionální grafika nejen pro web“

Společně se školicím centrem Medio Akademie jsme pro vás v minulých dnech připravili soutěž, ve které jste mohli získat volný vstup na školení „Profesionální grafika nejen pro web“, určené grafikům, kteří chtějí vytvářet a odevzdávat profesionální práci při grafickém návrhu webových stránek, internetových aplikací a dalších online uživatelských rozhraní. Medio Akademie se nakonec rozhodla odměnit více soutěžících, než bylo plánováno. Podívejte se, jestli jste mezi nimi.

  • Design portal
  • 20.03.12

Co je Medio Akademie?

-Vývojářská a konzultační společnost Medio Interactive představila školicí centrum Medio Akademie, kde nabízí veřejné i individuální kurzy, workshopy a webináře. Mezi svými lektory sdružuje řadu zkušených školitelů a odborníků z praxe. Kromě grafiky se s námi můžete vzdělávat i v dalších oborech. Od programování a kódování přes responsive webdesign až po SEO nebo Google Analytics.

Další informace

Výhru získává…

Soutěž proběhla od 12. do 18. března 2012 a zúčastnilo se jí celkem 150 soutěžících.

Vzhledem k tomu, že správnou odpověď na obě otázky tipnuli pouze dva soutěžící, rozhodla se Medio Akademie vyhlásit výherce dva. Stali se jím Lukáš Nádvorník a Hanka Zárubová. Gratulujeme!

Medio Akademie se ještě rozhodla odměnit všechny, kteří se souhlasili s posíláním newsletteru, slevou 20 %, kterou mohou do konce května vyčerpat na jakékoli školení.

 

Správné odpovědi

1) Kolik kurzů Medio Akademie aktuálně pořádá? 3, 6 nebo 9?

3
6 (správná odpověď)
9

2) Kolik schodů celkem vede do kanceláří Medio Interactive, organizátora Medio Akademie?

92 schodů

Výhra

Poukaz na školení:
Profesionální grafika nejen pro web

-

Další informace o školení

Přejeme hodně štěstí!

 

 

Design portal