Buydesign

Osm vychytaných designových dárků pod stromeček

Blatník na kolo, který vám zachrání zadek, stírací mapa světa anebo odšťavňovač na citróny, díky kterému nebudete lovit pecky z čaje. Zkrátka designové kousky, které nejen hezky vypadají, ale jsou i praktické a zároveň v sobě mají dobrý nápad. Mrkněte na všech osm, které jsme pro vás vybrali. (pokračování článku)

Werk

Pět uměleckých děl z železa, která vám vyrazí dech

Železo a ocel je pro umělce vděčným materiálem. Díky svým vlastnostem lze ze železa vytvořit prakticky jakýkoli tvar, mohou z něj vznikat jak monumentální výtvory obrovských rozměrů, tak artefakty nezvyklých tvarů. Má i tu nespornou výhodu, že pokud je dobře udržován, může nést autorovo jméno dlouhá léta. Ku příležitosti právě probíhající soutěže Werk Design jsme pro vás, jako inspiraci, připravili 5 uměleckých děl, které stojí za to vidět a možná se i inspirovat. (pokračování článku)

Jackova kytara

Vytvořte design unikátní kytary

Co vznikne, když to dají dohromady mistři kytaráři, designéři, airbrusher a fanoušci skvělé whiskey? Jackova kytara! Jedinečný projekt Jack Daniel’s, do kterého se navíc můžete zapojit i vy. Jak? (pokračování článku)

Yahoo

Logo na tento den aneb 30 dní = 30 verzí loga Yahoo!

Yahoo chystá změnu vizuálního stylu. K velkému odhalení nového oficiálního loga vyhledávacího portálu dojde 5. září 2013. Do té doby můžete být každý den překvapeni jinou verzí od jiného grafika. Líbí se vám tento neobvyklý způsob marketingové kampaně? Vyberete si mezi návrhy svého favorita? Zatím můžeme jen tipovat, jestli v názvu zůstane výrazné ypsilon, vykřičník a fialová barva. (pokračování článku)

Socifi

Český produkt Socifi umožňuje zpeněžit volné WiFi sítě, kdekoli na světě

Socifi je nový produkt, který tento týden představila digitální agentura PositiveZero.co.uk. Ten se zaměřuje na volné WiFi sítě a nabízí jejich majitelům způsob jak na provozování bezplatného připojení vydělat anebo třeba jen propagovat vlastní značku. Ruku v ruce pak agentura spouští i mediální síť, která bude prostor v těchto volných sítích nabízet. (pokračování článku)