Jackova kytara

Vytvořte design unikátní kytary

Co vznikne, když to dají dohromady mistři kytaráři, designéři, airbrusher a fanoušci skvělé whiskey? Jackova kytara! Jedinečný projekt Jack Daniel’s, do kterého se navíc můžete zapojit i vy. Jak? (pokračování článku)

Yahoo

Logo na tento den aneb 30 dní = 30 verzí loga Yahoo!

Yahoo chystá změnu vizuálního stylu. K velkému odhalení nového oficiálního loga vyhledávacího portálu dojde 5. září 2013. Do té doby můžete být každý den překvapeni jinou verzí od jiného grafika. Líbí se vám tento neobvyklý způsob marketingové kampaně? Vyberete si mezi návrhy svého favorita? Zatím můžeme jen tipovat, jestli v názvu zůstane výrazné ypsilon, vykřičník a fialová barva. (pokračování článku)

Socifi

Český produkt Socifi umožňuje zpeněžit volné WiFi sítě, kdekoli na světě

Socifi je nový produkt, který tento týden představila digitální agentura PositiveZero.co.uk. Ten se zaměřuje na volné WiFi sítě a nabízí jejich majitelům způsob jak na provozování bezplatného připojení vydělat anebo třeba jen propagovat vlastní značku. Ruku v ruce pak agentura spouští i mediální síť, která bude prostor v těchto volných sítích nabízet. (pokračování článku)

Nomad

Putující nomádi znovu vyrážejí na cesty, aby zdarma promítli svoje zkušenosti do vašich projektů

Po necelém roce se opět setkáváme s on­line výpravou designerů Skákaly a Martina Jedličky, která startuje v pondělí 5. srpna. Jejich tým navíc posílí copywriterka Trang Do Thu, kreativec Martin Kermes a designer Lukáš Pitter. Vyrážejí na společnou pouť českou krajinou aby navštívili kohokoliv, kdo se chce podělit o kousek sebe a své práce. Co mají letos v plánu? (pokračování článku)

Prezident

Miloš nebo Karel? Prezidentský souboj vizuálních stylů

Jsou tu prezidentské volby, a aniž bychom vás chtěli nějak ovlivňovat, přinášíme vám srovnání toho, jak se oba kandidáti na prezidentský úřad prezentovali v uplynulých dnech v médiích. To vše doplněno o lehký komentář. V níže uvedených ukázkách nehledejte kompletní ukázky všeho, co oba kandidáti na úřad prezidenta v kampaních použili, spíše jen pár střípků toho, jak se prezentovali. Který vizuální styl je vám sympatičtější? Hlasujte pod článkem. (pokračování článku)